4 اسفند ماه 1396
هنرجویان استاد محمد موذن
Moazzen
 

گزارش چهارمین برنامه هفت شب با گیتار

گیتاران دومین کنسرت هنرجویی خود را در برنامه هفت شب با گیتار با هنرجویان استاد محمد موذن ادامه داد.

این همکاری که به مدت 1 ماه  به طول انجامید سرانجام در روز 4 اسفند  ماه 1396  در محل سالن کنسرت آموزشگاه تماشاگه راز  در ساعت 16.30 آغاز شد و با حضور جمعی از هنرمندان و  خانواده های هنرجویان و علاقه مندان  به موسیقی برگزار و مورد استقبال مخاطبین قرار گرفت.

هنرجویان در این برنامه به اجرای قطعاتی از مورایتو، میگل آنخل کورتس، استور پیازولا، فریدون شهبازیان   و ... با تنظیم­ های محمد موذن پرداختند. قطعات به صورت گروه نوازی، دونوازی و تک نوازی اجرا شد، اجرای این قطعات پس از یک ماه تمرین به روی صحنه رفت و برخی از هنرجویان اولین تجربه اجرای صحنه ­ای خود را رقم زدند.

مطمئنا گروه نوازی تاثیر بسیاری برای هنرجویان موسیقی خواهد داشت و همکاری اساتید دیگر سازها با استاد موذن در راستای این مهم بسیار حائز اهمیت و جایی بسی قدردانی است. بیشتر اجراها به صورت دونوازی در سبک های فلامنکو و پاپ با سازهای گیتار، کاخن و همراهی پالماس اجرا شد. در این برنامه هنرجویانی با رنج های سنی متفاوت به روی صحنه رفتند و استعداد های فوق العاده ای به اجرای برنامه پرداختند، در برخی از قطعات محمد موذن هنرجویان خود را با ساز گیتار و پالماس همراهی کرد و امید است که این برنامه ها مسیری باشد برای هنرمندان با استعداد تا شاهد پیشرفت روز به روز موسیقی در کشور عزیزمان ایران باشیم.

کوچک ترین هنرجوی استاد موذن  با سن 10 سال مورد تشویق بسیار حضار قرار گرفت و  در راستای کشف استعداد ها در برنامه های گیتاران یک اجرای افتخاری برای هنرجوی10 ساله با نام آیدا صالحی در سبک گیتار کلاسیک مد نظر قرار داده شد. جای بسیار خوشهالی است که اساتید بسیار خوبی در  کشور عزیزمان ایران مشغول تدریس ساز گیتار هستند و هنرجویان بسیار خوبی را در مسیر صحیح موسیقی سوق می دهند.

احتراما بر خود لازم میدانیم از همکاری‎های صمیمانه استاد محترم جناب آقای محمدرضا رئیسی (نوازنده و مدرس سازهای کوبه­ ای) که هنرجویان ایشان با هنرجویان استاد موذن( در اجرای این کنسرت به کار گروهی پرداختند)، آقایان رامین زینعلی (مدیرت آموزشگاه تماشاگه راز )، محسن زینعلی(مدیر سالن تماشاگه راز)، شاهد انبارداران (مدیر اجرایی گیتاران)،امیر نوریان(مدیر روابط عمومی گیتاران) مجید بیات (صدابردار)، مهبد دلخونی(فیلم بردار)، کسری جهانبخش(عکاس)  و پرسنل اجرایی گیتاران آقایان یاشار یعقوبی (سر اکیپ امنیت و تشریفات) ، امیررضا خسته بند  و محمدرضا پوسانه و خانم ها ربانه مقدسی، شروین اما­م­ یاری، زینب صفرزاده، شیدا عباس­پور،  و تمامی عزیزان همکار و پرسنل سایت گیتاران تشکر و قدردانی نمایم.

از همکاری صمیمانه آقایان احسان روغنی و رامین فلاح سازندگان خوب گیتار کشورمان ،که حضورشان در این برنامه مایه دلگرمی مجموعه گیتاران بود کمال تشکر را داریم. و مطمئنا زحمات این اساتید  برای ارتقای سطح ساز سازی در ایران جایی بسی خوشحالی و قدردانی است.

در پایان از تمامی هنرجویان استاد موذن و خانواده های محترمشان که نهایت همکاری را با مجموعه گیتاران داشتند سپاس گذاریم.

لیست نام هنرجویانی که در این برنامه به روی صحنه رفتند به ترتیب حروف الفبا:

 1. فریماه بیابانی
 2. محمدرضا پوسانه
 3.  داوود توکلی
 4. هومن حیدری
 5. امیررضا خسته بند
 6.  آنیسا دولتی
 7.  ثنا شهابی
 8. مونا عظمائی
 9. امیر عباس احسانی
 10. عباس عرب
 11. محمد مهدی مومنی
 12. .بیتا طلاکوب
 13. امیر نوریان
 14. امیر احمد هاشمی
 15. هانیه توکلی

برای اطلاع از برنامه های آتی گیتاران عضو خبرنامه گیتاران شوید.

 

« 1 از 6 »